Veilig roeien in het donker met een roeilampje van Thomas

HOME / nieuws / Veilig roeien in het donker met een roeilampje van Thomas

Thomas Breukink, lid van TOR, heeft een eigen roeilampje ontworpen. Thomas’ innovatieve lampje is perfect voor roeiers die graag vroeg in de ochtend of laat in de avond het water op gaan. “Ik kwam op het idee toen ik voor mezelf een lampje nodig had, en dacht… Dit kan beter”, vertelt hij.

De afgelopen jaren werkte Thomas aan de vervolmaking van zijn lampje. Thomas: “Ik ben steeds meer gaan nadenken over hoe zou een perfect lampje eruit zou moeten zien. Langzaam kreeg het zijn huidige vorm. Vooral het vinden van de juiste accu en het juiste lampje was een hele puzzel. Ik heb er 1,5 jaar over gedaan om de juiste componenten te vinden en te testen.”

Wat mag je verwachten?

  • Heldere LED-verlichting – Zorgt voor optimale zichtbaarheid en voldoet aan de eisen van rijkswaterstaat.
  • 100% Waterdicht – Het lampje is bestand tegen regen en opspattend water.
  • Makkelijk te bevestigen – Vastzetten in de startnummerhouder aan de punt van de boot.
  • Lange batterijduur – De standaard AA-batterijen gaan één seizoen mee.
  • Roeigenot – Het lampje weegt slechts 140 gram.
  • Zeer betaalbaar – De handgemaakte lampjes van Thomas kosten 27 euro (inclusief batterijen).

Bestel jouw roeilampje vandaag nog

Nu het steeds eerder donker wordt, wil je natuurlijk zo snel mogelijk over een roeilampje kunnen beschikken. Dat treft! Thomas heeft een beperkt aantal lampjes gebouwd. Wil je veilig roeien en jouw zichtbaarheid op het water verbeteren? Stuur hem dan vandaag nog een mailtje. Je bereikt Thomas via t.g.breukink@gmail.com.

roeilampje4

meer nieuws

baanverbod

Niet roeien en parkeren tijdens de ZRB

Op 3 en 4 mei 2025 vindt de ZRB plaats op...
Opening-loods-20241304-00005-1

Boek een clinic of huur het clubhuis af voor je eigen feestje

De zon schijnt weer, de carnaval is voorbij: tijd om...

Heb jij al een jubileum-sweater?

Dit jaar bestaat TOR veertig jaar. En dat wordt flink...