Bij het opstaan regende het flink. Om 6.45 uur was het even spannend hoeveel afmeldingen er zouden zijn binnengekomen. Tot onze verrassing was iedereen er. Dat zegt iets over de cultuur binnen onze vereniging: we laten ons niet zomaar afschrikken door een beetje regen.
Tijdens het roeien bleef het gelukkig droog. De boten waren mooi gemixt, met ervaren roeiers en beginners door elkaar. Extra leuk was dat ook veel beginners zich hadden ingeschreven.
We roeiden op en neer naar Haghorst, goed voor bijna 15 kilometer. Niet iedereen had vooraf al gegeten, dus na terugkomst werden de boten met stevige trek opgeruimd. Wie er vorig jaar ook bij was, wist gelukkig wat ons nog te wachten stond.
Petra Kemmeren verzorgde opnieuw een geweldig ontbijt. Ze kookte, bakte en smeerde een giga ontbijt dat niet alleen ontzettend lekker was, maar ook nog verantwoord. Minder suiker, voldoende eiwitten — overal was over nagedacht.
In het clubhuis was het daarna nog lang gezellig. En als ik het goed heb, is bijna alles opgegaan.
Bedankt aan iedereen die heeft geholpen met de organisatie, en Petra: dank voor je heerlijke ontbijt.
Wil je er volgend jaar ook bij zijn?
Zet dan donderdag 6 mei 2027 om 6.45 uur alvast in je agenda.
